Jeleniogórskie Centrum Kultury
 Pracownia Sztuk Plastycznych Małego Człowieka
czwartek
godz. 15:45 – 16:45 / grupa I – kl. II i III/
godz. 17:00 – 18:00 / grupa II – „0” – kl. I/
Instruktor:
Maria Szubart
– pracownik JCK, od kilkunastu lat prowadzi zajęcia z edukacji plastycznej dla dzieci. Szefowa Galerii pod Brązowym Jeleniem JCK. Autorka pomysłów scenograficznych, warsztatów plastycznych dla dzieci i dorosłych.
Program:
Zadaniem pracowni jest poznanie różnorodnych technik plastycznych i sposobów posługiwania się nimi. Tradycyjne i niekonwencjonalne materiały plastyczne rozwijają świadomość plastyczną, a zadania ocierające się o arteterapię pozwalają lepiej poznać dziecko i jego świat. Tu spotykają się wyobraźnia, wrażliwość, swoboda artystyczna i nieograniczone możliwości eksperymentowania, zaczarowane tematy zajęć, poważne i niepoważne wyznania twórcze, brudne ręce i radosne dzieci.
Zajęcia dla wszystkich dzieci lubiących „rysować”, oraz dla tych, którym z różnych przyczyn zalecane są ćwiczenia manualne.
Odpłatność za semestr: 150 zł
Sala 102, ul. 1 Maja 6
Rozpoczęcie zajęć 3 października.

PRACOWNIE

ZAPISY DO SEKCJI I PRACOWNI JCK na rok szkolny 2019 /2020

Zapisy odbywają się w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60. Każdy z instruktorów określa maksymalną ilość uczestników. Minimalną ilość uczestników stanowiącą powstanie sekcji jest liczba co najmniej ośmiu osób. O przyjęciu do pracowni decyduje kolejność zgłoszeń (zapisów), pozostałe osoby zostają zapisane na listę rezerwową i są przyjmowane w momencie rezygnacji osób zakwalifikowanych. Uczestnicy mogą zapisywać się do pracowni w dowolnym terminie, po ustaleniu wolnych miejsc z instruktorem.
W pracowniach określone zostały terminy rozpoczęcia zajęć oraz zajęcia organizacyjne. ORGANIZATORZY PROSZĄ O WCZEŚNIEJSZE ZAPISY - osobiste (w sekretariacie JCK) lub telefoniczne 75 64 23 880. Przyjście bez zapisu do określonej pracowni nie musi być jednoznaczne z przyjęciem określonego uczestnika.
Zajęcia odbywają się w cyklu szkolnym. W większości pracowni obowiązuje system opłat semestralnych (nie dotyczy pracowni witraży, kursów komputerowych oraz zajęć tanecznych). Opłaty za poszczególne semestry reguluje Cennik Opłat Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Trzy tygodnie, po rozpoczęciu zajęć należy daną opłatę uiścić bezpośrednio w sekretariacie JCK lub na konto JCK

UWAGA Zajęcia dla dzieci szkolnych i przedszkolnych będą się odbywały od października do końca maja. W czerwcu nie będziemy prowadzić zajęć. Sekcje i pracownie dla osób dorosłych pracują do końca czerwca.Pracownia Witraży
Komputer Dorosłego Człowieka
Pracownia Plastyczna-„ Zaczarowany ołówek”
Chór COLORUS dla dorosłych
Planeta fotografii - cykl zajęć edukacyjnych z fotografii
Pracownia Sztuk Plastycznych Małego Człowieka
Nauka języka angielskiego dla przedszkolaków
M-A czyli Mali Architekci
Sensoplastyka®
PRACOWNIA MALARSKA Ryszarda Tyszkiewicza „PASJA"
Teatr Odnaleziony
Pracownia Ceramiki Artystycznej i Użytkowej
Pracownia Rysunku i Malarstwa Dla Dorosłych
Nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej
Pracownia ekologiczno – artystyczna Recykling Art
Pracownia teatralna STA-ART workshop
Teatr VERBUM - dla superdorosłych pasjonatów teatru + 50
Pracownia Edukacji Twórczej
Grupa starsza - dzieci 8-11 lat
Eksperymenty plastyczne
Pracownia Plastyczna Dotyk Piękna
ALCHEMICZNA PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA
„GŁOSEM” szkoła muzyki rozrywkowej
Wczesna nauka czytania i pisania.
Odmładzanie z Ajurwedą- warsztaty dla kobiet
KREATYWNA AKTYWNA SOBOTA W JCK

jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009