Jeleniogórskie Juwenalia 2016
2016-05-19

Międzygalaktyczny Pochód Kosmiczny, wybory Miss Universe, Gra Miejska czy imprezy sportowe, to tylko niektóre atrakcje czekające na studentów i mieszkańców miasta podczas Wystrzelonych w Kosmos Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów, które odbędą się 19 i 20 maja w Jeleniej Górze.

Wielkimi krokami zbliża się największa studencka impreza czyli Juwenalia. W tym roku bawimy się w konwencji kosmicznej pod hasłem „Wystrzelone w kosmos”. Studenci przygotowali szereg atrakcji dla wszystkich, którzy zechcą bawić się wraz z nimi 19 i 20 maja na Błoniach Jeleniogórskich. Juwenalia rozpocznie Międzygalaktyczny Pochód Kosmiczny, który wyruszy 19 maja o godzinie 12:30 spod Kościoła Garnizonowego. A to dopiero początek atrakcji.

W czwartek na błoniach królować będzie rap i hip-hop. Imprezę o godzinie 16:00 rozpocznie SITEK x JNR. Tuż po nim wystąpi czołowy polski MC czyli QUEBONAFIDE. Gwiazdą pierwszego dnia studenckiego święta będzie doskonale wszystkim znany skład czyli Trzeci Wymiar.

Drugi dzień Juwenaliów to także Wielki Finał Ligi Rocka. Na scenie zaprezentują się finaliści tegorocznej edycji: Black Perfume, Crimson Valey, Comin i Dorman't Deissident. A tuż po nich energetyczny zespół HANZA. Pierwszą gwiazdą wieczoru będzie zespół, który zaskakuje nie tylko tekstami Olka Różanka ale także ciekawymi muzycznymi aranżacjami czyli zespół CHORZY. Na zakończenie studenckiego święta na scenie wystąpi zdobywca wielu nagród - zespół VIDEO.

Nie może was zabraknąć na Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliach!
Widzimy się 19 i 20 maja 2016 na Błoniach Jeleniogórskich. Start imprezy: godz. 16:00


Czwartek (19 maja 2016):

- TRZECI WYMIAR
- QUEBONAFIDE
- SITEK X JNRPiątek (20 maja 2016):

VIDEO
CHORZY
BLACK PERFUME
CRIMSON VALEY
COMIN
DORMAN'T DEISSIDENT
HANZA
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009