Kino na ferie w JCK ! Projekcje filmów dla dzieci !
2016-02-01

Kino na ferie – projekcje godz. 10.00

01.02. Baranek Shaun r. M. Burton. W. Brytania 2015. 85 min.
03.02. Hugo i łowcy duchów r. T. Baumann. Niemcy 2015. 90 min.
08.02. Sawa. Mały wielki bohater r. M. Fadiejew. Rosja 2015. 95 min.
10.02. Bella i Sebastian 2 r. Ch. Duguay. Francja 2015. 97 min.


01.02. Baranek Shaun (Shaun the Sheep) r. Mark Burton. W. Brytania 2015. 85 min.
Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospoda-rza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzy-stwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz nie-bezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.
Filmweb.pl

03.02. Hugo i łowcy duchów (Gespensterjager) r. Tobi Baumann. Niemcy 2015. 90 min.
Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Jednak pewnego dnia w piwnicy swego domu spotyka galaretowatego zielonego duszka o imieniu Hugo. Dziwaczny stworek bardzo chciałby być straszny, ale średnio mu to wychodzi, bo jest poczciwym fajtłapą. Nieborak musiał opuścić dom, gdzie wcze-śniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam starożytny duch zimna. Intruz stanowi zagrożenie dla całego miasta, które wkrótce może stać się wielką bryłą lodu. Jedynym sposobem na powstrzy-manie bestii jest współpraca z Leokadią Parzydło – nieustraszoną funkcjonariuszką tajnej agencji pro-fesjonalnych łowców duchów, która chroni świat przed złymi mocami. Tom, Hugo i Leokadia stworzą drużynę, jakiej nie widział świat... i zaświaty.
Filmweb.pl

08.02. Sawa. Mały wielki bohater (Sawa. Sierdce woina) r. M. Fadiejew. Rosja 2015. 95 min.
Sawa to 10-letni chłopiec, który, aby obronić swoją rodzinną wioskę, musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białego wilka Angiego, przezabawnego stworka o imieniu Pafik oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i nie-bezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przy-puszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem.
Filmweb.pl

10.02. Bella i Sebastian 2 (Belle et Sebastien, l’aventure continue) r. Christian Duguay. Francja 2015. 97 min.
Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyja-ciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna, zaginęła gdzieś w gó-rach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłop-ca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.
Filmweb.pl

wejściówki 5 zł dla dziecka (opiekun bezpłatnie) do nabycia w kasie biletowej JCK
przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku
w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.
POSTY


jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009