Jeleniogórski koncert -XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
2016-01-10

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stał się już cykliczną imprezą wpisaną w jeleniogórski kalendarz imprez kulturalnych. Celem 24 finału WOŚP jest zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.
Jeleniogórski koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy znacznej pomocy Karkonoskiego Hufca ZHP i finansowego wsparcia ze strony Urzędu Miasta Jeleniej Góry odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Marcina Zawiły.
Na dużej scenie umiejscowionej na Placu Ratuszowym pojawią się zarówno wykonawcy jak i wolontariusze a także młodzieżowe środowiska twórcze zaangażowane w różnego rodzaju aukcje i licytacje cennych przedmiotów.
Początek jak i cały przebieg imprezy będzie należał do dwójki prowadzących: Marii Łabaziewicz - komendantki Karkonoskiego Hufca ZHP w Jeleniej Górze oraz znanego kabareciarza Andrzeja Marchowskiego, którzy jak co roku będą próbowali nie tylko rozbawić kilku tysięczną publiczność ale także skłonić do wydania paru złotych na cenne przedmioty.
Już parę minut po 16-tej na scenie zagra pop rockowa grupa FAIRY TALE SHOW mająca na swoim koncie już spore sukcesy m.in. udział w popularnym programie „Must Be The Music” oraz kilka przebojów pochodzących z debiutanckiej płyty „Blue”, którą będą promować podczas koncertu. W trakcie imprezy organizatorzy zaplanowali szereg aukcji i licytacji przedmiotów ufundowanych przez znane postaci życia politycznego i artystycznego w naszym kraju a także tego regionu. Wśród innych wykonawców pojawią się na scenie rockowa grupa SILENT LIVE która zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Treści do Wolności Waszego Umysłu” oraz nasza czołowa jeleniogórska formacja LENIWIEC.
Punktualnie o godzinie 20.00 rozbłyśnie się ŚWIATEŁKO DO NIEBA, które rozświetlą cały Plac Ratuszowy a na niebie pojawią się wybuchy sztucznych ogni, które przybiorą różne kształty i są barwną częścią każdego widowiska. Ale zanim to nastąpi warto wybrać się na jeleniogórski Plac Ratuszowy, aby uczestniczyć we wszystkich wcześniejszych koncertach i licytacjach rozpoczynających się już od godziny 16.00 w niedzielę tj. 10 stycznia 2016 roku w ramach 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. ZAPRASZAMY !!!.

Start 10 stycznia 2015 o godzinie 12:00 na Placu Ratuszowym
Światełko do nieba o 20:00

Organizator koncertu: Jeleniogórskie Centrum Kultury, Miasto Jelenia Góra
Organizator festynu i aukcji: Karkonoski Hufiec ZHP


ZOBACZ: www.facebook.com/events/1674265242843982/


jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009