SZTUKA BEZ GRANIC - POLSKO-CZESKI JARMARK
2015-06-27

Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza artystów i rzemieślników do wzięcia udziału w polsko-czeskim jarmarku sztuki i szkła odbywającym się w ramach imprezy „Sztuka bez Granic”. Ten szczególny jarmark zaplanowano na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze w dniach 27 – 28 czerwca 2015 r., a więc w czasie trwania Art & Glass Festiwalu. W programie przewidziano pokazy obróbki szkła nad palnikiem, wypału ceramiki, wytwarzania biżuterii z możliwością zakupu, wykonywania mozaiki szklanej, wydmuchiwania szkła przy przenośnym piecu szklarskim, produkcji koralików i wiele innych pokazów rzemieślniczych. Wydarzeniom na jeleniogórskim rynku towarzyszyć będą warsztaty dla dzieci. Ofertę przygotowaną na poniższym formularzu „KARTA ZGŁOSZENIA” prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną do dnia 29 maja 2015 r. na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail: jck@jck.pl

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu – Krystyna Śliwa tel. 75 64 23 880 …881

UWAGA!
Organizatorzy nie dopuszczają na terenie imprezy udziału handlu oferującego powszechnie dostępne artykuły, nie posiadające charakteru artystycznego lub rękodzielniczego.


Do pobrania:
Do ściągnięcia: karta zgłoszenia

Projekt „Sztuka bez Granic” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program Operacyjny Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 - 2013
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009