Rockowa Majówka
2015-05-01

Zapraszamy wszystkich koneserów dobrej muzyki na druga edycję Rockowej Majówki !

01.05.2015, godz. 19:00
Klub Kwadrat, ul. Bankowa 28/30


Zagrają dla Was kapele: NoSugar, Chorzy

CHORZY
Pastisz i parodia, a do tego nieokiełznana energia sceniczna – te cechy powodują, że Artur Andrus w swej trójkowej Akademii Rozrywki coraz częściej udostępnia piosenki CHORYCH na antenę ogólnopolską.
Wśród nowości: „Jedzenie robi mnie w balona”, „Nogi miała do samego piekła”, „Zatrułem się w tobie” i mnóstwo innych.
Na potrzebę selekcji szufladkowej Chorzy (do niedawna Chorzy na Odrę) przyjęli za własny styl określenie Rock Społeczny.

W piosence tytułowej z debiutanckiego albumu „Skończyliśmy się na Kill’em All” gościnnie wzięli udział: Stanisław Soyka, Piotr Cugowski, Piotr Banach, Piotr Gutek Gutkowski oraz Mieszko Sibilski.

Chorzy (zapewne z winy własnej twórczości, przywodzącej na myśl zarówno performance jak i manifest artystyczny) są szeroko eksploatowani na gruncie teatralnym, ale nie tylko, gdyż jako laureaci Lizard King Festival 2011 wpisują się w dużo szerszy nurt i świetnie radzą sobie na dużych scenach, wykorzystując doświadczenie teatralne do niecodziennej interakcji z publicznością.

W Krakowie zdobyli Grand Prix Festiwalu Korowód 2012, którego jedną z nagród był występ na żywo na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia ze studia im. Agnieszki Osieckiej.
Mają na koncie występy na festiwalach: Międzynarodowy Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt, Międzynarodowy Toruński Festiwal Teatrów Lalek Spotkania, Zderzenie Sztuk i Kultur Sztukowanie, Jeleniogórski Międzynarodowy Festiwal Teatrów Awangardowych Pestka, Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat, Międzynarodowy Kampus Artystyczny Fama, Akustyczeń Festiwal Szczecin, Słupski Jesienny Przeciąg Gitarowy, The Tall Ship’s Races Szczecin i inne… .

NO SUGAR
No Sugar to band składający się z muzyków z jeleniej góry i okolic. tworzymy mieszankę klimatycznego tripu i indie rocka.
Skład:
Marek - gitara. muzyczne adhd. prawdopodobnie każda jego myśl ma melodię.
Paweł - wokal. głowa pełna pomysłów wydająca morrisonowe dźwięki. Artur - perkusja. wielbiciel przeszkadzajek i wszystkiego w co można stukać.
Paweł - gitara / klawisze. jeśli są jakieś dźwięki, które jeszcze można dodać - na pewno to zrobi.
Krzysiek - bas. w ciągłym poszukiwaniu odpowiednio niskiego pulsu.

Bilety: 5 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009