Kiermasz sztuki i szkła INWAZJA SZTUKI
2014-04-14

Jeleniogórskie Centrum Kultury ZAPRASZA ARTYSTÓW i RZEMIEŚLNIKÓW do wzięcia udziału w kiermaszu sztuki i szkła odbywającym się w ramach imprezy plenerowej pn. „Inwazja Sztuki”.
Ten szczególny polsko-czeski festiwal sztuki i szkła zaplanowano na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze w dniach 28-29 czerwca 2014 r.
W programie przewidziano pokazy obróbki szkła nad palnikiem, wytwarzania biżuterii z możliwością zakupu, wykonywania witraży szklanych, wydmuchiwania szkła przy przenośnym piecu szklarskim, produkcji koralików i wiele innych pokazów rzemieślniczych. Wydarzeniom na jeleniogórskim rynku towarzyszyć będzie bogaty program animacyjny.
Ofertę przygotowaną na poniższym formularzu „KARTA ZGŁOSZENIA” prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną do dnia 16 maja 2014 roku na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury ul. 1 Maja 60, tel. 756423881 , e-mail: jck@jck.pl

Dodatkowe informacje: koordynator projektu p. Danuta Syryca tel:756478884 (od wtorku do piątku w godz. 13.00 -18.00).

UWAGA!
Organizatorzy nie dopuszczają na terenie imprezy udziału handlu oferującego powszechnie dostępne artykuły, nie posiadające charakteru artystycznego lub rękodzielniczego.

Do pobrania:
karta zgłoszenia

Projekt Transgraniczna inwazja sztuki jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009