LIGA ROCKA - polsko-niemieckie spotkania młodych muzyków
2014-02-21

21 lutego 2014, godz. 17:00
Sala Nova JCK, ul. 1 Maja 60


LIGA ROCKA A.D. 2014 wchodzi w 20-tą rocznicę swego istnienia. Impreza, która po trochu staje się „kultowa” prezentuje rock w różnych muzycznych wariantach. Przez te wszystkie lata doczekała się szerokiego uznania stając się jednym z najbardziej popularnych przeglądów młodych zespołów na Dolnym Śląsku i jednym z najciekawszych w Polsce. Tym razem będzie okazja do zetknięcia się z nowymi zespołami i z jeszcze mocniejszym rockowym akcentem.. Od 5 lat LIGA ROCKA poszerzona została o prezentacje niemieckich zespołów realizowana przez Jeleniogórskie Centrum Kultury przy współpracy Steinhaus e.V. Bautzen w ramach współpracy obu ośrodków kulturalnych.
Dzięki tej imprezie młodzi muzycy mają możliwość pokazania się przed znakomitą publicznością, zaprezentowania własnej, oryginalnej twórczości we wszystkich rockowych odcieniach a także zdobycia pierwszych nagród i wyróżnień. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen sympatycy muzyki rockowej mają też okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które prezentują popularne wśród młodzieży rockowe nurty spod znaku hard core, thrash metal, progressive rock, alternative rock etc. nadając tym samym wysoki poziom imprezy.

Podczas najbliższego koncertu eliminacyjnego 21 lutego 2014 r. o godz. 17.00 w sali nowej JCK, przy ul. 1 Maja 60 wystąpią następujące zespoły:
WARBELL (melodic death metal)
ANGRY AGAIN (thrash/ metal)
OBSYDIAN (alternative metal )
PSYCHOPUNKTURA ( rock ‘n’ roll )
TREPANACJA ( HC/Ska/Punk/rock )

+ gościnnie grupa z Niemiec TAKE THE THRASH OUT

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60.

jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009