ZGŁOŚ SWÓJ ZESPÓŁ DO 26. EDYCJI FESTIWALU LIGA ROCKA!
2019-12-01

ZGŁOŚ SWÓJ ZESPÓŁ DO
26. EDYCJI FESTIWALU LIGA ROCKA!


Jeśli gracie rocka w różnych odmianach zapraszamy do nadsyłania zgłoszenia oraz CD z 3-5 własnymi utworami.
Karta i Regulamin na stronie www.jck.pl

Zgłoszenia można wysyłać 31 października 2019!

Link do pobrania: karty i regulaminu:
https://we.tl/t-dx1vnLhsjQ

Zgłoszenia prosimy nadsyłać pod adresem:

Jeleniogórskie Centrum Kultury ul. 1 Maja 60, 5 -500 Jelenia Góra z dopiskiem Liga Rocka lub elektronicznie w postaci skanu karty zgłoszeniowej, regulaminu oraz nagrań mp3 pod adresem jck@jck.pl

Jeden z najważniejszych w Polsce konkursów, mających na celu promowanie młodych zespołów rockowych. Liga Rocka odbywa się od 1994 roku i za każdym razem zdobywa dużą popularność wśród młodych muzyków z całego kraju. Dzięki długiej tradycji imprezy, licznej publiczności, współpracy z najważniejszymi mediami branżowymi oraz renomowanymi producentami sprzętów muzycznych impreza każdego roku cieszy się dużym uznaniem w środowisku.
Przez ponad 20 edycji na scenie Ligi Rocka wystąpiło już około 400 zespołów z całej Polski.
Ponadto co roku każdy finał imprezy kończy się koncertem gwiazdy. Wśród nich były takie zespoły jak: Turbo, Lipali, TSA czy Acid Drinkers i Nocny Kochanek.

Każdego roku od września do kwietnia odbywają się w Jeleniogórskim Centrum Kultury minimum cztery koncerty eliminacyjne podczas których wyłaniani są finaliści konkursu. Z kolei spośród nich po koncercie finałowym profesjonalne jury wybiera najlepszy zespół, który wygrywa konkurs i otrzymuje nagrody. Dzięki współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen uczestnicy Ligi Rocka mają okazję poznać również niemieckie młode zespoły, które podczas każdego koncertu eliminacyjnego oraz finałowego gościnnie występują.

karta-liga2020.pdf
regulamin-liga2020.pdf


jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009