Art Glass Festiwial 2019 - zgłoszenia wystawców
2019-05-08

Art & Glass Festiwal – ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW

Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła. Impreza odbywa się co roku na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze na przełomie czerwca i lipca. W programie dominują pokazy rzemiosła artystycznego, warsztaty i prezentacje artystyczne oraz pokazy warsztaty i stanowiska handlowe związane ze szkłem. Imprezie towarzyszą koncerty gwiazd polskiej estrady. Dzięki festiwalowi co roku w ostatni weekend czerwca Plac Ratuszowy odwiedzają tysiące jeleniogórzan i turystów przebywających w Karkonoszach.
Zainteresowanych współpracą w charakterze wystawców lub uczestnictwem w imprezie zapraszamy na profil fb www.facebook.com/artglassfestival gdzie wszelkie informacje aktualizowane są na bieżąco.

Złożenie oferty:
Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA
Ofertę uczestnictwa przygotowaną na formularzu „KARTA ZGŁOSZENIA” prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail: jck@jck.pl

Dodatkowe informacje:
O kwalifikacji do udziału informować będziemy drogą mailową sukcesywnie w miarę napływania ofert aż do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 505 389 781

Art&Glass Festival realizowany jest w ramach projektu „Alternatywa bez granic – warsztaty i prezentacje” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.

Pliki do pobrania:

Regulamin ArtGlass 2019 (doc)
Karta Zgłoszeniowa ArtGlass 2019(doc)
Wzór Umowy Arta Glass 2019 (doc)

Regulamin ArtGlass 2019(pdf)
Karta Zgłoszeniowa ArtGlass 2019(pdf)
Wzór Umowy Arta Glass 2019 (pdf)jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009