Konkurs Fotografii Mobilnej OBOK MNIE 2018 - czekamy na zgłoszenia do 12.01.2019!
2019-01-05

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 dolnośląskim konkursie fotografii mobilnej dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat OBOK MNIE.

​

W tym roku postanowiliśmy zaprosić do udziału w konkursie również młodzież w wieku do 16 lat. W związku z tym utworzyliśmy dwie kategorie wiekowe:
pierwsza – do 13 roku życia,
druga – młodzież w przedziale 14-16 lat.

Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży zamieszkujących na Dolnym Śląsku, fotografujących telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem mobilnym.
Celem konkursu jest zaprezentowanie wizualnej wrażliwości dzieci i młodzieży na otaczającą je rzeczywistość w postaci wystawy.

W czasach cyfryzacji fotografii, dostępności i łatwości zapisu tego, co jest „obok” za pomocą chociażby telefonu komórkowego, dorośli mają możliwość obejrzenia świata z perspektywy bardzo młodego człowieka. Poznania jego sposobu widzenia, kadrowania obrazu, jego wrażliwości i tego, co dla niego jest najbardziej interesujące w najbliższym otoczeniu. Jest to również znakomita okazja dla młodych uczestników, aby poznać się nawzajem za pomocą porównania różnego, własnego sposobu patrzenia na świat. Tematyka zdjęć jest dowolna.

Zadaniem Konkursu jest wyłonienie spośród uczestników osób szczególnie utalentowanych w fotografowaniu za pomocą prostych, cyfrowych urządzeń i budowanie świadomości obrazu.

Organizatorem Konkursu Fotograficznego „Obok Mnie” jest Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii, Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze oraz Książnica Karkonoska.

Na zdjęcia czekamy do 12.01.2019 r.


Patroni medialni: www.swiatobrazu.pl , www.nj24.pl , www.muzyczneradio.com.pl , www.grupamobilni.pl , www.strimeo.tvKarta zgłoszeniowa i regulamin do pobrania tutaj
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009