Koncert charytatywny dla Rodziny Sopot
2018-11-29

29 listopada o godzinie 20:00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny. Dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony dla Rodziny Sopot, która kilka tygodni temu w wyniku pożaru straciła dom.

Kiedy w październiku dowiedzieli się, że zostali bez własnego kąta, nie wiedzieli co począć. Pożar zabrał im wszystko - dom, sprzęty codziennego użytku, ubrania, pamiątki pięknych wspólnie spędzonych chwil. Wizja świąt spędzonych poza własnym domem nie napawała optymizmem. Właśnie dlatego bliscy Rodziny Sopot postanowili wesprzeć ich w tym trudnym czasie.

To będzie koncert wyjątkowy i pełen pozytywnych emocji. Chór “Ars Cantandi” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wystąpi w Jeleniej Górze, żeby wesprzeć swojego kolegę, jednego z chórzystów, oraz jego najbliższą rodzinę. Usłyszeć będzie można utwory rozrywkowe, przy których ręce same rwą się do oklasków, a noga do tańca. Wraz z chórem wystąpi gościnnie Adam Jęczmyk z zespołem, który zaprezentuje swój repertuar.

W trakcie koncertu odbędzie się także charytatywny kiermasz, z którego dochód zostanie w pełni przeznaczony dla Rodziny Sopot. Darczyńcy ofiarowali na ten cel różnego rodzaju rękodzieła (obrazy, biżuterię, torby), a także zaproszenia na widowiska, usługi.

Koncert odbędzie się 29 listopada 2018 r. o godz. 20.00 w Jeleniogórskim Centrum Kultury.
Bilety cegiełki w cenie 30 PLN do nabycia w kasie JCK, aż do dnia koncertu.

Została uruchomiona także zbiórka funduszy online. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: https://pomagam.pl/domSopotow

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/872873782915295/

Chór Ars Cantandi: https://www.facebook.com/ChorUE/jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009