Koncert Niepodległa i Niepodlegli
2018-08-25

25.08.2018r., godz. 18:00
Plac Ratuszowy, Jelenia Góra


godz. 18.00 „ER NWN” & „KANASTA”
godz. 19.00 „ZIPERA”
godz. 20.30 „KęKę”

„KęKę”
Po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” (podwójna platyna, ponad 130 koncertów w kraju i Europie), KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział.
„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.
KęKę udało się znaleźć wszystko to, czego szukał przez ostatnie lata, a było to bliżej niż się spodziewał…

„Zipera”
Zipera to skład będący jedną z legend polskiego hiphopu. Grupa powstała z inicjatywy Pono, Fu i Korasa – członków formacji Zip Skład. Ich dwie dotychczasowe płyty „O.N.F.R.” (2000) i „Druga strona medalu” (2004) zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Po wydaniu krążków Fu i Pono koncentrowali się na solowych projektach, z kolei Koras tworzył projekt "Pokój z Widokiem Na Wojnę". Po wielu latach postanowili znów połączyć swoje siły. Nie ma tu jednak mowy o odcinaniu kuponów, kultowa ekipa wraca z zupełnie nowym materiałem, krążkiem „Meritum.”, który już od pierwszego singla zapowiada się rewelacyjnie. Nie inaczej zapatrujemy się koncert Zipery, który będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych momentów tegorocznego lata w Jeleniej Górze.
Z pomocą Gwiazdom przyjdą „suporty” z Jeleniej Góry :
„ER NWN” & „KANASTA”
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009