Głos Autentyczny i pieśń wielogłosowa Gruzji/Jelenia Góra
2018-06-06

6.06.2018, godz. 18:30 - 21:00
Jeleniogórskie Centrum Kultury, sala Nova, ul. 1. Maja 60 Jelenia Góra


Kolejne spotkanie z Olgą i nowa pieśń gruzińska!

Zapraszamy na wieczorne warsztaty w Jeleniej Górze, które prowadzi Olga Lidia Kozłowska (Droga Głosu). Warsztaty są przeznaczony dla tych, którzy chcą wyrazić i doświadczyć siebie poprzez głos i pieśń. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie.

FINANSE
40 zł

ZAPISY
Olga drogaglosu@gmail.com
temat: "warsztaty z Olgą"
Uwaga: wpłata rezerwuje miejsce na warsztacie, liczba miejsc jest ograniczona!

WARSZTATY
Głos Autentyczny i pieśń wielogłosowa Gruzji

Polifonia Gruzji jest wyjątkowym wehikułem dla emocji i opowieści. Harmonie i dysharmonie ścieżek pieśni są odbiciem kształtów Natury, z których pochodzą melodie. Odkryjemy i zbudujemy połączenie pomiędzy tymi melodiami, a wewnętrznym krajobrazem, który nosimy w sobie. Będzie to wspólna podróż w czasie i przestrzeni.
Wielogłos stwarza warunki do spotkania z innymi we współbrzmieniu, rytmie, zabawie - w relacji. Jest też okazją do poznania siebie - co wybieram? Jak się czuję trzymając swój głos niezmieniony, gdy wszystko wokół się zmienia? Jak mi jest wyśpiewać siebie, gdy inni mnie wspierają?
Głos i pieśń są świetną okazją, by poznać siebie głębiej.

PRZYGOTUJ SIĘ
Przyjdź, jeśli chcesz. Poziom jest otwarty, liczy się chęć i obecność.
Weź wygodne ubrania do ruchu. Zazwyczaj pracujemy boso. Zabierz też ciepłe obrania, wodę do picia.
Zapraszamy z ciekawością ;).

OLGA LIDIA KOZŁOWSKA
Psycholog, trener, coach. Od 2011 roku prowadzę warsztaty skoncentrowane na głosie jako sposobie ekspresji oraz poznania siebie.
Mam doświadczenia ze śpiewem tradycyjnym, chóralnym (Chór Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie) i improwizacją. Moimi nauczycielami są m.in. Emma Bonnici, Natalia Polovynka, Lane Arye, Frank Kane, Ditte Berkeley, Kristin Linklater, Małgorzata Pańko, Olga Szwajgier, Amit Carmeli, Iwona Olszowska.
Ukończyłam 2-letnie Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces. Obecnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym metody Core Energetics.
Współpracowałam z Akademią Efektywnej Komunikacji Moovdobrze w Warszawie, StrefaRozwoju.pl, Fundacją Sensus z Wrocławia. Swoje warsztaty prowadziłam m.in. dla Fundacji Kobieta z Brzuszkiem, Festiwalu Brave, Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach konferencji “Cielesne korzenie psychiki”, nauczycieli szkolnych.
Moja obecna praca jest skupiona pracy z ludźmi poprzez spotkania z grupami i sesje indywidualne. Wszystkie projekty realizuję w ramach Droga Głosu, Authentic Voice oraz Sens psychoterapia & coaching. Olga Lidia Kozłowska.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009