CZTERY PORY ROKU w pracowni rysunku i malarstwa
2018-04-21

21.04.2018r., godz. 17:00
Galeria pod Brązowym Jeleniem, ul. 1 Maja 60


Wystawa „Cztery pory roku w pracowni rysunku i malarstwa” prezentuje wybrane prace, które powstały w trakcie zajęć w ciągu ostatnich czterech pór roku. Dzieła tak różne jak różne są charaktery i wrażliwość uczestników tych zajęć. Prezentowane prace namalowane w technice akrylowej czy olejnej mają swój pełny wymiar obrazu, jednak sięgając po najtrudniejszą z technik malarstwa wodnego - akwarelę, artyści szukają lekkości, nowej jakości światła i cienia, tak trudnych do uchwycenia. Akwarele to wyjątkowe prace, powstałe w skupieniu, wymagające cierpliwości, odwagi i intuicji. Nie do poprawienia i nie do skopiowania...jedyne i niepowtarzalne.

autorzy prac:
ZOFIA HERMAN, WANDA KUROWSKA, BARBARA PODOBYĆKO, IRENA REGUCKA-GRAŁA, KRYSTYNA RZECZYCKA, MIECZYSŁAWA SKOWRON, KATARZYNA TITOW, LESŁAW WOLAK, URSZULA ZAREMBA, ELŻBIETA ŻAK

Pracownia rysunku i malarstwa dla dorosłych” Emanueli Czujowskiej istnieje od 2006 roku. Do dzisiaj jest to miejsce pełne twórczych klimatów, wspaniałej atmosfery i pasji. Dla wielu przygoda z tą pracownia to nie tylko poznawanie języka sztuki ale przede wszystkim podążanie własna drogą. Odkrywanie ukochanych tematów, technik, nowych form wypowiedzi tylko po to, żeby poczuć się twórcą indywidualnej i niepowtarzalnej przestrzeni sztuki.

- wstęp wolny -

jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009