Głos Autentyczny i pieśń wielogłosowa Gruzji - OdCienie Głosu
2018-04-17

UWAGA - warsztaty nie odbędą się

Zapraszamy na dwa wieczorne warsztaty w Jeleniej Górze, które prowadzi Olga Lidia Kozłowska (Droga Głosu). Warsztaty są przeznaczony dla tych, którzy chcą wyrazić i doświadczyć siebie poprzez głos i pieśń. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie.

Głos Autentyczny i pieśń wielogłosowa Gruzji 17 kwietnia (wtorek) godz. 18:00-21:00
OdCienie Głosu, kreatywne podejście do krytyka wewnętrznego i nowych jakości w twoim głosie - 18 kwietnia (środa) godz. 18:00-21:00

MIEJSCE
Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury JCK, ul. 1. Maja 60, Sala Nova

FINANSE
jeden wieczór - 40 zł
dwa wieczory - 80 zł

ZAPISY
drogaglosu@gmail.com; temat: "warsztaty z Olgą"
Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 40 zł za jeden warsztat / 80 zł za dwa warsztaty z dopiskiem Głos Autentyczny i pieśń wielogłosowa Gruzji lub OdCienie Głosu na konto:
Jeleniogórskie Centrum Kultury
Nr. konta 02 1160 2202 0000 0000 4558 9216
Bank Millenium S.A. Jelenia Góra

WARSZTATY
Głos Autentyczny i pieśń wielogłosowa Gruzji (17 kwietnia)

Polifonia Gruzji jest wyjątkowym wehikułem dla emocji i opowieści. Harmonie i dysharmonie ścieżek pieśni są odbiciem kształtów Natury, z których pochodzą melodie. Odkryjemy i zbudujemy połączenie pomiędzy tymi melodiami, a wewnętrznym krajobrazem, który nosimy w sobie. Będzie to wspólna podróż w czasie i przestrzeni.
Wielogłos stwarza warunki do spotkania z innymi we współbrzmieniu, rytmie, zabawie - w relacji. Jest też okazją do poznania siebie - co wybieram? Jak się czuję trzymając swój głos niezmieniony, gdy wszystko wokół się zmienia? Jak mi jest wyśpiewać siebie, gdy inni mnie wspierają?
Głos i pieśń są świetną okazją, by poznać siebie głębiej.

OdCienie Głosu, kreatywne podejście do krytyka wewnętrznego i nowych jakości w twoim głosie (18 kwietnia)

Warsztat jest stworzony z myślą o wszystkich, którzy czują blokady głosu na poziomie fizycznym, emocjonalnym i przekonań. Każdy z nas ma wyjątkowy potencjał, który czeka na dotknięcie i rozgrzanie, by rozkwitnąć jak tajemniczy kwiat. To wyzwalające doświadczenie możesz następnie wprowadzić z powrotem do twojego codziennego życia!
Zapraszam zatem szczególnie jeśli kreatywnie i z lekkością chcesz podejść do tematów, które czasem zawstydzają albo powodują, że się zamykasz zamiast śpiewać i wyrażać siebie głośno. Narzędzia poznane na warsztacie mogą się też przydać jeśli: chcesz wyzwolić “zaciśnięty głos”, przetransformować przekonania na temat własnego głosu i jego brzmienia, spotkać się z ‘Cieniem’ czyli krytykiem wewnętrznym - i nie tylko przeżyć ale i na tym przyjemnie skorzystać! To propozycja zarówno dla skupionych na własnej praktyce jak i dla tych, którzy pracują z innymi wykorzystując głos.
Będziemy pracować autorską metodą Głos Autentyczny z Olgą Lidią Kozłowską. Skorzystamy też z metody Unintentional Music (Lane Arye) bazującej na Pracy z Procesem (Processwork) oraz metody Kristin Linklater Voice.

PRZYGOTUJ SIĘ
Przyjdź, jeśli chcesz. Poziom jest otwarty, liczy się chęć i obecność.
Weź wygodne ubrania do ruchu. Zazwyczaj pracujemy boso. Zabierz też ciepłe ubrania, wodę do picia.
Zapraszamy z ciekawością ;)

OLGA LIDIA KOZŁOWSKA
Psycholog, trener, coach. Od 2011 roku prowadzę warsztaty skoncentrowane na głosie jako sposobie ekspresji oraz poznania siebie.
Mam doświadczenia ze śpiewem tradycyjnym, chóralnym (Chór Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie) i improwizacją. Moimi nauczycielami są m.in. Emma Bonnici, Natalia Polovynka, Lane Arye, Frank Kane, Ditte Berkeley, Kristin Linklater, Małgorzata Pańko, Olga Szwajgier, Amit Carmeli, Iwona Olszowska.
Ukończyłam 2-letnie Studium Psychoterapii Zorientowanej na Proces. Obecnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym metody Core Energetics.
Współpracowałam z Akademią Efektywnej Komunikacji Moovdobrze w Warszawie, StrefaRozwoju.pl, Fundacją Sensus z Wrocławia. Swoje warsztaty prowadziłam m.in. dla Fundacji Kobieta z Brzuszkiem, Festiwalu Brave, Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach konferencji “Cielesne korzenie psychiki”, nauczycieli szkolnych.
Moja obecna praca jest skupiona pracy z ludźmi poprzez spotkania z grupami i sesje indywidualne. Wszystkie projekty realizuję w ramach Droga Głosu, Authentic Voice oraz Sens psychoterapia & coaching. Olga Lidia Kozłowska.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009