JĘZYKOWE OBCOWANIA CZYLI WARSZTAT O JĘZYKACH OBCYCH
2018-04-21

UWAGA - WARSZTAT ODWOŁANY

JĘZYKOWE OBCOWANIA CZYLI WARSZTAT O JĘZYKACH OBCYCH
„Znać inny język to jak posiadać drugą duszę”- Karol Wielki

OPIS WARSZTATU
Znać język obcy dla wielu to tak, jak posiadać przepustkę do lepszego życia. Pomaga w znalezieniu pracy, w podróżach i w dostępie do wiedzy. Jednak każdy, kto uczy się języka obcego w pewnym momencie napotyka bariery, trudności, które utrudniają swobodne porozumiewanie się w innym niż ojczystym języku.
Warsztat „JĘZYKOWE OBCOwania” realizowany z wykorzystaniem narzędzi Psychologii Procesu ma na celu rozszerzenie świadomości wokół problemów związanych z używaniem i rozumieniem języka obcego, którego się uczymy.
W ramach warsztatu zajmiemy się wewnętrznym krytykiem, który nie pozwala rozwinąć językowych skrzydeł oraz odnajdziemy w sobie te części siebie, które stają się aktywne, gdy zmieniamy język komunikacji. Będziemy poszukiwać w sobie uniwersalnej kompetencji- twórczej właściwości umysłu będącej podstawą rozwoju umiejętności komunikacyjnych u ludzi.

PROWADZI: Anna Bereźnicka, psychoterapeutka psychologii procesu
CZAS: sobota, 21.kwietnia 2018, godz. 11:00 -18:00
MIEJSCE: Jeleniogórskie Centrum Kultury JCK, ul. 1. Maja 60, Sala Kameralna, Jelenia Góra
CENA: 80 zł
ZAPISY: Jeleniogórskie Centrum Kultury JCK, tel. 75 64 23 880 lub w sekretariacie na ul. 1 Maja 60

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się.
Decyduje kolejność zapisów do 14.04.2018 r.

ANNA BEREŹNICKA
Jestem psychoterapeutką metody psychologii zorientowanej na proces. Pracuję pod superwizją dyplomowanego nauczyciela Instytutu Psychologii Procesu w Warszawie. Z wykształcenia również jestem absolwentką studiów filologicznych i Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych w Bordeaux. Przez wiele lat prowadziłam projekty międzynarodowe w samorządach, dzięki którym poznawałam fascynujący świat różnic kulturowych. Mając możliwość znajdowania się w międzynarodowych okolicznościach doświadczałam różnych form komunikacji. Kiedy odkryłam, że to, w jakim języku mówię, powoduje zmiany w moim zachowaniu, zaczęłam badać, które czynności przychodzą mi łatwiej, a które trudniej, gdy zmienię język komunikacji. Te właśnie obserwacje doprowadziły mnie do napisania warsztatu rozwojowego pt.: Językowe OBCOwania, podczas którego badamy siebie oraz swoje wewnętrzne ograniczenia i przekonania utrudniające nam nauczenie się języka obcego.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009