DKF NA FERIE
2018-01-24

17.01.2018, godz. 10:30 - O CZYM SZUMI LAS (Dyrene i Hakkebakkeskogen) reż. Rasmus A. Siversten. Norwegia 2016. 75 min.
24.01.2018, godz. 10:30 - NIEDOPARKI (Lichozrouti) reż. Galina Miklinova. Czechy 2016. 83 min.

O czym szumi las (Dyrene i Hakkebakkeskogen) reż. Rasmus A. Siversten. Norwegia 2016. 75 min.
Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśród nich jest całkiem spora grupa myszy, którym wtórują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczególnie niebezpieczny jest lis Marvin, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis próbuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżników do nowej idei.
Filmweb.pl

Niedoparki (Lichozrouti) r. Galina Miklinova. Czechy 2016. 83 min.
Niedoparki są niewielkimi stworzeniami zamieszkującymi wszystkie ludzkie mieszkania – również Twoje. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien, a poza tym zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary – taką mają zasadę. Ponadto, przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy – w ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę!
Filmweb.pl

Wejściówki 5 zł dla dziecka (opiekun bezpłatnie) do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009