Art & Glass Festiwal
2017-07-01

Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła. Impreza odbywa się co roku na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze na przełomie czerwca i lipca. W programie dominują pokazy rzemiosła artystycznego, warsztaty i prezentacje artystyczne oraz pokazy warsztaty i stanowiska handlowe związane ze szkłem. Imprezie towarzyszą koncerty gwiazd polskiej estrady. Dzięki festiwalowi co roku w ostatni weekend czerwca Plac Ratuszowy odwiedzają tysiące jeleniogórzan i turystów przebywających w Karkonoszach.
Zainteresowanych współpracą w charakterze wystawców lub uczestnictwem w imprezie zapraszamy na profil fb www.facebook.com/artglassfestival gdzie wszelkie informacje aktualizowane są na bieżąco.

Złożenie oferty:
Ofertę uczestnictwa przygotowaną na poniższym formularzu „KARTA ZGŁOSZENIA” prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail: jck@jck.pl

Karta zgłoszenia do pobrania: http://jck.pl/pliki/2017/artglass2017-karta.doc
O kwalifikacji do udziału informować będziemy drogą mailową sukcesywnie w miarę napływania ofert aż do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje pod numerami telefonów: 505028927, 607232278

UWAGA!
Organizatorzy nie dopuszczają na terenie imprezy udziału handlu oferującego powszechnie dostępne artykuły, nie posiadające charakteru artystycznego lub rękodzielniczego.
Art&Glass Festival realizowany jest w ramach projektu „Alternatywa bez granic – warsztaty i prezentacje” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.
jck
jck

Strona główna Firma Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009