KATARZYNA ŻAK – koncert - Bardzo przyjemnie jest żyć
2016-12-03

03.12.2016, godz. 19:00
Sala Widowiskowa JCK, ul. Bankowa 28/30


Z przykrością informujemy, że z powodów niezależnych od Jeleniogórskiego Centrum Kultury koncert Katarzyny Żak zaplanowany na 03.12.2016 zostaje odwołany. Informacji w sprawie zwrotu pieniędzy za zakupione bilety udziela sekretariat JCK przy ul. Bankowej 28/30; tel. 75 64 78 884

Katarzyna Żak – torunianka, aktorka teatralna i telewizyjna, znana jest polskiej publiczności z cieszących się u nas powodzeniem produkcji serialowych takich jak: „M jak miłość”, „Na Wspólnej” czy „Ranczo”. Ta wszechstronnie uzdolniona artystka do studia nagrań weszła nie po raz pierwszy. Ma na swoim koncie solową płytę „Młynarski – Jazz” ze standardami jazzowymi w przekładzie Wojciecha Młynarskiego. Z własnym recitalem od kilku lat jeździ z powodzeniem po całym kraju. Na deskach teatralnych widzowie także mieli okazję oglądać panią Katarzynę w przedstawieniach muzycznych: „Brassens”, „Chicago”, „Piaf”, „Brecht” czy „Siostrunie”. Artystka poza wcześniejszymi znanymi utworami zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej – „Bardzo przyjemnie jest żyć!” .
Humor, nostalgia i marzenia. Oraz oczywiście radość życia. To słowa, które najlepiej określają charakter najnowszej płyty Katarzyny Żak.
Autorami tekstów są niewątpliwe osobowości polskiej sceny muzycznej m. in. Magda Czapińska, Artur Andrus, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek i Michał Zabłocki, całości muzycznie dopełnił Hadrian Filip Tabęcki, który ze swoim zespołem pojawi się wraz z Artystką podczas jeleniogórskiego koncertu. Atrakcyjności przedsięwzięciu dodaje fakt, że zdecydowana większość utworów ma charakter premierowy. Poza jednym wyjątkiem, teksty i aranżacje powstały z myślą o Katarzynie Żak.
Kilkanaście piosenek na płycie tworzy istną mieszankę nastrojów: muzycznego żartu, dystansu do życia, miłosnych historii i marzeń. Czyli tych wszystkich smaczków, dzięki którym tak przyjemnie jest żyć. Całość okraszona pełną energii interpretacją Katarzyny Żak, warta jest skosztowania.

Bilety: 40 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.
jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009