CZARNY TEATR
2014-10-01

Czarny teatr jest magiczną formą teatru. Aktor ubrany jest w czarny kostium (w tym przypadku wystarczą prywatne ciemne ubrania uczniów) jest niewidoczny na scenie. W zaciemnionej przestrzeni oświetlone są jedynie rekwizyty wykonane przez dzieci z jasnych materiałów. Dziecko... (wiecej)

   Teatr Odnaleziony
2014-07-09

Teatr Odnaleziony to założony w 2002 roku w Oleśnicy niekomercyjny teatr awangardowy skupiający ludzi zaangażowanych w kulturę alternatywną. Założycielem i liderem teatru do dnia dzisiejszego jest – Łukasz Duda – obecnie Kierownik Impresariatu Jeleniogórskiego Centrum... (wiecej)

   Dyskusyjny Klub Filmowy KLAPS
2014-07-09

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” powstał w 1977 roku i nieprzerwanie działa w strukturze Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Od początku pokazujemy najciekawsze dokonania kina światowego, ze szczególnym uwzględnieniem filmów polskich. Spotykamy się zawsze we wtorki o 18.00... (wiecej)

   Jeleniogórska Szkoła Fotografii
2014-07-09

Szkoła jest rocznym studium, które kontynuuje tradycje Wyższego Studium Fotografii . Tematem zajęc jest szeroko pojęty krajobraz. Efektem nauki będzie praktyczna praca dyplomowa wykonana pod okiem wybranego wykładowcy. Studium zapewnia słuchaczom dostęp do ciemni, materialy... (wiecej)

   KLUB BRYDŻOWO-SZACHOWY
2014-07-09

KLUB LOGICZNY (Stowarzyszenia Piechowice) uprawianie sportów umysłowych „Od Maluszka Do Staruszka” Szachy i Brydż - poprawiają koncentrację, zwiększają cierpliwość i wytrwałość, rozwijają zmysł twórczy, intuicję, pamięć oraz umiejętności analitycznego... (wiecej)

   Galeria Pod Brązowym Jeleniem
2014-07-08

Istnieje od 1988 roku. Galeria promuje twórczość młodych ludzi - uczniów i absolwentów średnich i wyższych szkół plastycznych. Organizuje wystawy artystów profesjonalnych i amatorów. W swym dorobku ma liczne wystawy premierowe oraz ekspozycje ważne dla środowiska lokalnego... (wiecej)

   Galeria KORYTARZ
2014-07-08

Galeria „Korytarz” mieści się na I piętrze Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Powstała w 1991 roku. Została wpisana, jako jedna z czterech galerii fotografii w Polsce, na listę Europejskiego Centrum Fotografii w Monachium. W krótkim czasie zyskała sobie wysoki prestiż... (wiecej)


jck
jck

Strona główna Firma Polityka Prywatności RODO Kontakt z nami

Design i wykonanie: Imagine Digital Arts - projektowanie stron - 2009